Ensa Enerji | Kurumsal
Ensa Enerji Enerji Verimliliği konusunda Yetkili EVD Şirketi. Enerji Etüdü, Enerji Kimlik Belgesi (EKB), Enerji Yöneticiliği, Enerji Verimliliği Hizmetlerimiz için tıklayınız.
16485
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16485,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Kurumsal

ENSA ENERJİ

FİRMAMIZ

Profesyonel danışmanların ve mühendislerin bir araya gelmesiyle oluştu. Birbirlerine yakın alanlardaki uzmanlıkları aynı potada birleştirerek reel bir sinerji meydana getirmiştir. Dinamizmi ve değişimi içinde barındıran, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren enerji verimliliği konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir.
Kurucuları 1999 yılından itibaren HVAC(Isıtma, Soğutma ve Havalandırma, Enerji ve İş Güvenliği konularında Mühendislik faaliyetlerinde bulunmuşlardır. 2009 yılında Enerji Verimliliği faaliyetlerini yürütmek üzere ENSA ENERJİ kurulmuştur.

KALİTELİ HİZMET0%
UYGUN FİYAT0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ0%
  • AMACIMIZ

    Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir.

  • HEDEFLERİMİZ

    Gücünü takım çalışması ve müşterilerinden alarak verdiği hizmetlerde, yeni değerler üreten ve bu değerlerle bilinen bir kuruluş olmaktır.

  • SERMAYEMİZ

    Mühendislik bilgi ve tecrübemizi dinamizmle birleştirerek, müşterilerimize sunduğumuz isabetli ve faydalı hizmetlerdir.

TARAFSIZLIK BEYANNAMEMİZ

• Etüt ve danışmanlık esnasında edindiği bilgilerin gizliliğini koruyacağını ve ilgili müşteri dışında yapılan hizmetlerden dolayı edindiği herhangi bir bilgiyi, dokümanı, veriyi üçüncü şahıslara vermeyeceğini,
• Hizmet verdiği bütün firmaları özel değerlendirip firmaya has öznellikte çalışma ve etüt yapacağını,
• Bağımsızlık, tarafsızlık, sırdaşlık, gizlilik, karar alma ve verdiği hizmetlerle ilgili olarak dürüstlüğüne ve onuruna zarar verebilecek, verilen hizmeti olumsuz yönde etkileyebilecek ticari, mali ve diğer baskılardan uzak olacağını taahhüt eder.

 

BİZ SİZİ ARAYALIM