Ensa Enerji | Hakkımızda
Ensa Enerji Enerji Verimliliği konusunda Yetkili EVD Şirketi. Enerji Etüdü, Enerji Kimlik Belgesi (EKB), Enerji Yöneticiliği, Enerji Verimliliği Hizmetlerimiz için tıklayınız.
16299
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16299,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

ENSA ENERJİ

FİRMAMIZ

Profesyonel danışmanların ve mühendislerin bir araya gelmesiyle oluştu. Birbirlerine yakın alanlardaki uzmanlıkları aynı potada birleştirerek reel bir sinerji meydana getirmiştir. Dinamizmi ve değişimi içinde barındıran, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren enerji verimliliği konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir.
Kurucuları 1999 yılından itibaren HVAC(Isıtma, Soğutma ve Havalandırma), Enerji ve İş Güvenliği konularında Mühendislik faaliyetlerinde bulunmuşlardır. 2009 yılında Enerji Verimliliği faaliyetlerini yürütmek üzere ENSA ENERJİ kurulmuştur.

  • AMACIMIZ

    Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir.

  • HEDEFLERİMİZ

    Gücünü takım çalışması ve müşterilerinden alarak verdiği hizmetlerde, yeni değerler üreten ve bu değerlerle bilinen bir kuruluş olmaktır.

  • SERMAYEMİZ

    Mühendislik bilgi ve tecrübemizi dinamizmle birleştirerek, müşterilerimize sunduğumuz isabetli ve faydalı hizmetlerdir.

 

BİZ SİZİ ARAYALIM